نشست رئیس دانشگاه بوعلی با نماینده محترم شهرستان های بهار و کبودرآهنگ

نشست رئیس دانشگاه بوعلی با نماینده محترم شهرستان های بهار و کبودرآهنگ


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

نشست صمیمانه ریاست دانشگاه بوعلی سینا و نماینده محترم مردم شریف بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی

چهارشنبه گذشته(5 آذر) جلسه تبادل نظر پیرامون شرایط فعلی و توسعه دانشکده های صنایع غذایی بهار و فنی کبودرآهنگ با حضور آقایان دکتر غلامی و پورمختار(رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس) برگزار گردید.

در ابتدا ریاست محترم دانشگاه ضمن ارائه سوابق و تاریخچه دانشکده صنایع غذایی بهار، به بیان برخی مشکلات و نیازهای دانشکده های اقماری پرداختند.

همچنین با توجه به اینکه دانشگاه بوعلی سینا در نظر دارد دانشکده صنایع غذایی بهار را توسعه دهد نیازمند به همکاری و حمایت مجموعه مدیران منطقه و به خصوص نماینده محترم مردم  در مجلس شورای اسلامی جناب آقای پور مختار می باشد.

در ادامه جناب آقای پور مختار نماینده محترم مردم شریف بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این نکته که حضور آقای دکتر غلامی با توجه به تجارب و تعهد و شناخت عمیق ایشان از آموزش عالی یک فرصت مقتنم می باشد ،حمایت خودرا از تمام سیاست های توسعه ای دانشگاه  اعلام نمود .

وازمسئولین محلی خواستند  با تمام توان در جهت توسعه و رشد آموزش عالی استان تلاش نمایند.

موضوعاتی نظیر تأسیس آزمایشگاه مرکزی، برنامه ششم توسعه، بودجه سال 94، شرکت های  دانش بنیان ،توسعه دانشکده های صنایع غذایی بهار و فنی کبودرآهنگ از جمله موارد ی بود که بحث و تبادل نظر گردید.