مراسم کلنگ زنی پروژه جدید ساختمان دانشکده صنایع غذایی

08 Jun 2016
کد خبر : 6709762
تعداد بازدید : 187

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، صبح روز چهارشنبه 19 خرداد 1395 مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید دانشکدۀ صنایع غذایی بهار باحضور دکتر منصور غلامی ریاست دانشگاه بوعلی سینا، حجت الاسلام و المسلمین حاتم نیا امام جمعه، آقای محسن مرادی پناه فرماندار، آقای مجید قاسمی جمشید عضو شورای شهر شهرستان بهار و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه، در منطقۀ "قرق" شهرستان بهار برگزار شد.

مراسم کلنگ زنی ساختمان دانشکدۀ صنایع غذایی بهار

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، صبح روز چهارشنبه 19 خرداد 1395 مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید دانشکدۀ صنایع غذایی بهار باحضور دکتر منصور غلامی ریاست دانشگاه بوعلی سینا، حجت الاسلام و المسلمین حاتم نیا امام جمعه، آقای محسن مرادی پناه فرماندار، آقای مجید قاسمی جمشید عضو شورای شهر شهرستان بهار و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه، در منطقۀ "قرق" شهرستان بهار برگزار شد.

در این مراسم دکتر منصور غلامی ریاست دانشگاه بوعلی سینا، ضمن عرض تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، از حضور مسؤولین شهرستان بهار در این مراسم و مساعدت های ایشان در احداث این پروژه تشکر و قدردانی نمود. وی افزود: پیگیری احداث بنای جدید دانشکدۀ صنایع غذایی بهار از سال 1390 آغاز شد و تا به امروز با همت مسؤولین دانشگاه و مسؤولین استانی، نتایج این پیگیری ها به شروع فاز اول این پروژه انجامیده است. ریاست دانشگاه با تأکید بر اهمیت دانشکدۀ صنایع غذایی در ارتقاء کیفیت و بالابردن سطح سلامت مواد غذایی گفت: به حمد خدا در سال اخیر، اولین دوره از دانشجویان دانشکدۀ صنایع غذایی دانشگاه از مقطع کارشناسی دانش آموخته شده اند که از این دانشجویان تعداد زیادی در مشاغل خصوصی با تمایل بالای صاحبان مشاغل مشغول به کار شده اند. وی خاطرنشان کرد: امید آن می رود با توجه به اقدامات صورت گرفته در جهت تأمین اعتبارات لازم برای پیشرفت طرح و حمایت های نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و هم چنین مسؤولین محترم استان و نیز مساعدت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در تخصیص اعتبارات کافی، بنای اصلی این دانشکده طی دو سال آینده به بهره برداری برسد.