برگزاری مراسم روز دانشجو

05 Dec 2016
کد خبر : 6709176
تعداد بازدید : 66

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو مراسمی در دانشکده صنایع غذایی با حضور دانشجویان و مسئولین دانشگاه و دانشکده برگزار گردید.

به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو مراسمی در روز دوشنبه 15آذر در دانشکده صنایع غذایی برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور دانشجویان و مسئولین دانشکده و رئیس محترم پردیس واحدهای اقماری آموزشی-پژوهشی دانشگاه برگزار گردید جناب آقای دکتر بنی اردلان این روز را به دانشجویان تبریک گفته و به ذکر چند نکته پرداختند، از جمله اینکه استقلال طلبی و آزادیخواهی باید سرمشق دانشجویان قرار گرفته و همواره مد نظر آنها باشد. با نصب العین قرار دادن نصایح و فرموده های رهبر معظم انقلاب(حفظه الله)، و اهمیت ایشان به تولید علم و علم آموزی تلاش دانشجویان را در این زمینه ها خواستار و حرکت در خط سرخ تبیین شده دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمن و توجه دادن به تشکل های دانشجویی را متذکر شدند.

جناب آقای دکتر سیاری، ریاست محترم دانشکده نیز در طی ایراد سخنرانی با اشاره به مبارزه با استکبار و زورگویی و ایستادن در برابر استکبار در کنار اندیشیدن و تفکر به مسئله علم و دانشگاه، روز دانشجو را روز تذکر و تفکر در این زمینه دانسته و به دانشجویان تبریک گفتند.

در ادمه مراسم مسابقه ای تحت عنوان مشاعره بین دانشجویان برگزار گردید و پس از آن معاون محترم آموزشی دانشکده با دانشجویان سخن گفت. ایشان با عرض تبریک روز 16 آذر، ادامه داند که این روز روز زنده بودن و جریان داشتن است. دانشجو یک انسان پویا در علم و فرهنگ و زمینه های دیگر است. ایشان اشاره داشتند که دانشجو مختص به یک زمان و برحه از زندگی نبوده و در تمام مراحل زندگی انسان باید دانشجو باشد.

در پایان مراسم از دانشجویان برتر آموزشی و فرهنگی نیز با اهدای لوح و جوایزی تقدیر گردید.