انتصاب ریاست دانشکده صنایع غذایی

01 Sep 2018
کد خبر : 6707361
تعداد بازدید : 117

بنا به اعلام دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه طی حکمی جناب آقای دکتر مصطفی کرمی از طرف ریاست محترم دانشگاه به عنوان رئیس دانشکده صنایع غذایی بهار منصوب گردیدند.

بنا به اعلام دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه طی حکمی  جناب آقای دکتر مصطفی کرمی از طرف ریاست محترم دانشگاه به عنوان رئیس دانشکده صنایع غذایی بهار منصوب گردیدند.

در بخشی از ابلاغ ایشان آمده، اميد است با همكاري، همدلي، همفكري و تعامل با معاونت­‌هاي محترم دانشگاه و ساير مديران ستادي، پرسنل هيأت علمي و غيرهيأت علمي دانشكده و دانشگاه نهايت تلاش خود را جهت شكوفائي استعدادهاي آموزشي، پژوهشي، تربيتي و فرهنگي دانشجويان به عمل آوريد.            

  لازم است با ابتكار، خلاقيت و آفرينش طرح‌­هاي نو و بهره‌­مندي از دانش روز گام‌هاي مؤثر در راستاي كيفيت بخشي به آموزش، تسهيل امور، مديريت زمان و مكان، بسترسازي نرم‌­افزاري و سخت‌افزاري شايسته براي توسعه علمي، آموزشي، پژوهشي و فرهنگي دانشكده برداريد.  

ضمن عرض تبریک به جناب آقای دکتر مصطفی کرمی و آرزوی موفقیت برای ایشان در مسئولیت جدید، از تلاش ها و اقدامات ارزنده جناب آقای دکتر علی اصغر ساکی در طول تصدی ریاست دانشکده صنایع غذایی بهار قدردانی می گردد.